Nişan

Hayatınızın aşkını buldunuz ve sıra onunla mutlu bir evliliğe giden yolda ilk adımı atmaya geldi. Peki, bu anı nasıl hayal ediyorsunuz? Paris Düğün Salonu  nişan salonu olarak hizmete sunduğu muhteşem salonu ile K.Maraşın en güzel nişan törenini sizler için organize etmeye söz veriyor!
Muhteşem doğası ve yenilenen dekoru ile K.Maraş nişan salonları arasında huzurun ve eğlencenin tek adresi olan Paris Düğün Salonu, lezzetli menüleri, dilerseniz yemekli dilerseniz yemeksiz uygun fiyatlı nişan töreni paketleri ile evliliğe giden yolda sizlere unutulmaz anlar yaşatmak için sabırsızlanıyor.

Merkezi konumu, geniş otoparkı ile, son teknoloji ışık ve ses sistemleri ile nişanlanma anınızı görsel bir şölene dönüştürüyor ve sizin için adeta bir düğün kadar görkemli nişan töreni hazırlıyor.

Gelin, hayatınızın dönüm noktası olacak bu özel akşamı sevdiklerinizle ve dostlarınızla paylaşmaya hazırlanırken biz sizin yerinize her ayrıntıyı düşünelim ve kusursuz bir nişan töreni ile yıllarca unutulmayacak anlarınıza ev sahipliği yapalım!

Paris & Berlin Düğün Salonu 2004 yılından itibaren K.Maraş düğün sektöründe faaliyet göstermektedir.

İletişim

Şazibey Mah. 12 Şubat Stadyumu Yanı / Kahramanmaraş

0344 2353366